Pisanie nut

Tutaj można rozmawiać na wszelkie tematy nie pasujące do innych kategorii, a nawet nie związane z tematyką forum.

Moderator: Karol_INO

Pisanie nut

Postprzez bigos6 12 sty 2014, o 20:44

Jakie programy do pisania nut polecacie?? :)
Pozdrawiam!
A.B.
bigos6
Moderator

Re: Pisanie nut

Postprzez jcuryllo 12 sty 2014, o 21:56

Do pieśni MuseScore. Jego największym plusem jest to.... że jest za darmo :P
Do bardziej rozbudowanych utworów lepszym pomysłem będzie jednak zainwestowanie w Finale / Sibelius.
Kto się napił starego, nie chce potem młodego – mówi bowiem: »Stare jest lepsze« (Łk 5,39)
Jesteś wolny? Nie szukaj żony! (1 Kor 7,27)
jcuryllo
Moderator

Postprzez ktorganista 13 sty 2014, o 13:07

a ten darmowy, to przynajmniej w miarę dobry? jakoś nie mogę przełamać się do pisania nut w komp. i od lat przepisuję ręcznie (co nie zawsze estetycznie wychodzi :P)
ktorganista
Moderator

Postprzez bigos6 13 sty 2014, o 15:47

też mam trochę kompozycji (psalmy, Alleluja) i chce się z wami podzielić tylko w czym to pisać :P
Pozdrawiam!
A.B.
bigos6
Moderator

Postprzez jcuryllo 13 sty 2014, o 21:44

ktorganista napisał(a):a ten darmowy, to przynajmniej w miarę dobry? jakoś nie mogę przełamać się do pisania nut w komp. i od lat przepisuję ręcznie (co nie zawsze estetycznie wychodzi :P)

Śpiewnik na musicamsacram w tym piszę, więc do pieśni jest idealny :P <nie licząc tego, że nie obsługuje chorału, no ale tego chyba żaden "zwyczajny" program nie obsługuje>
Kto się napił starego, nie chce potem młodego – mówi bowiem: »Stare jest lepsze« (Łk 5,39)
Jesteś wolny? Nie szukaj żony! (1 Kor 7,27)
jcuryllo
Moderator

tanie szafy tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Powrót do Hyde Park